Oliva Viktor (Nové Strašecí 1861 - 1928 Praha)
Řečník, nesignováno, tuš a běloba/papír fixovaný na kartonu, 24,5 x 32,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |